Bodrum ve İstanbul merkezlerinden olmak üzere, Türkiye'nin tüm illerine evden eve taşımacılık ve eşya depolama hizmeti.

Bodrum ve İstanbul'da şehir içi ve şehirler arası nakliyat faaliyetlerini her semtte ve her şehirde profesyonel biçimde yürüten firmamız garantili bir taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturuyor. Aynı zamanda Bodrum ve İstanbul eşya depolama hizmetleri ile sigortalı ve güvenli bir şekilde ev eşyalarınızı koruyoruz. Eşya Kapasitesine göre farklı hacimlerdeki araç filomuzla, sizlere sigortalı evden eve taşımacılığını son derece titiz bir şekilde sağlamaktayız. Nakliye firmamızın misyonu 7 / 24 kesintisiz bir taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturmaktır.

İstanbul ve Bodrum şubemizden düzenli olarak, sürekli günlük İstanbul - Bodrum ve Bodrum istanbul nakliyat evden eve taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirerek, müşteri taleplerinin çeşitliliği doğrultusunda gerek personel, gerek donanımsal teknolojiler ile alt yapımızı her daim geliştirdik.

Turizm sektörünün önemli bir merkezi olan Bodrum, elverişli iktisadi yapısıyla, turizm başta olmak üzere, inşaat ve ticaret alanında potansiyelini her geçen dönem arttırmıştır. Bu gelişen koşullar içinde bodrum nakliyat sektörünün yeri daha da önem kazanmıştır. Sonuç olarak Bodrum yarımadasının tüm beldelerinde hizmet vermekteyiz. Ege bölgesindeki geniş lojistik altyapısı ile, izmir bodrum nakliyat seferlerini haftanın 7 günü gerçekleştirerek, müşterilerimizin taleplerine profesyonel şirket kimliği ve markamızla hizmet vermeye devam ediyoruz.